- INTERAKTIVNÍ PANELY A PRVKY -

Máte svoji vlastní představu? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vytvoříme interaktivní prvek dle Vašich požadavků a představ!

Vybírat můžete i z fotogalerie a dalších odkazů.

Veškerý obsah upravíme na míru dle Vašich požadavků a to v rámci ceny daných panelů!

Vyberte si druh interaktivního panelu, obsah a téma, my pro Vás připravíme grafické a obsahové zpracování k Vaší naprosté spokojenosti.

Vyberte si druh stříšky. Je libo stříška z pravé ručně štípané šindele? Stříška z hoblovaných prken, rovná, překládaná nebo obyčejná pultová? Je to na Vás.

Vyberte si tisk. Přímý potisk dřeva, vodovzdorné překližky, pvc, nesmrtelný dibond, gravírování, laserové vypalovaní.... Veškeré tisky jsou UV odolné!

Veškeré panely lze upravit pro připevnění na zeď, případně jako mobilní, samostojné a snadno převozitelné.


Kůrovec - panel kombinuje informační plochu a otočné desky ve spodní části. Téma panelu je na Vás!

Dendrofon s horní deskou max - silueta/název/list/plod/kůra. Ve spodní části jsou umístěné jednotlivé druhy dřev a palička na hraní. 7 - 10 druhů dřeva.

Život v lese - panel obsahuje 16 odklopných destiček, které tvoří s podkladovým tiskem les/rybník/louku. Pod odklopnou části jsou ručně kreslené obrázky místní fauny a popis.

Otočné kostky - otočné kostky 4x4, kombinují poznávání, přiřazování dvojic na Vámi zvolené téma a hru piškvorky. Možnost navýšení počtu otočných kostek.

Odklopné destičky - panel obsahuje 12 odklopných destiček. Pod odklopnou části jsou ručně kreslené obrázky na dané téma. Navolte si počet odklopných destiček, velikost panelu a libovolné téma. Odpad, stopy, fauna, flora...

Průzorový pultík - panel je tvořen pultíkem se zpěvným ptactvem, savci atd. a dřevěnými tisky s danými druhy zvířat. Úkolem je najít v lese zvířátka. Prvek rovněž umožňuje přehrání videa/zvuku skrze QR kód a frotáž. Zvolte si velikost pultíku a množství zvířat.

Provazové bludiště - klasický informační panel spojuje jednotlivé k sobě náležející dvojice provázkem. Témata a množství zvířat je opět libovolná.

Frotážový panel - informační panel s poznávačkou jednotlivých druhů fauny a flory s umístěnými destičkami pro frotáž.

Otočné hranoly - 6 svislých a 6 vodorovných ručně přímo na masiv malovaných otočných hranolů. Spojují se správné obrázky pomocí otáčení.

Frotážový pult - informační pult s poznávačkou jednotlivých druhů fauny a flory s umístěnými destičkami pro frotáž.

Totem - prvek obsahuje 4 otočné krychle - otáčením se v čelní straně panelu potkávají mládě, samice, samec a stopa konkrétního druhu zvířat

Domeček - interaktivní prvek kombinuje 4 otočné panely v jednom. Vyberte si své téma - jedlé a jedovaté houby, stopy, lesní plody, ryby, savci, stopy, stromy, keře, květiny ....

Louka - panel s odklopnými destičkami na téma život na louce a pod zemí. Po odklopení se dozvíte, zda jste uhodli jméno a vlastnosti daného druhu.

Rybník - panel s odklopnými destičkami na téma život u rybníka, na břehu ve vzduchu, na a pod hladinou. Po odklopení se dozvíte, zda jste uhodli jméno a vlastnosti daného druhu.

Odpad - panel představuje dobu rozpadu a konkrétní odpad umístěný v jednotlivých kójích. Umístěte do kójí parůžek, mech, listí, či jednotlivé druhy kamenů.

Odklopné destičky - panel obsahuje 12 odklopných destiček. Pod odklopnou části jsou ručně kreslené obrázky na dané téma. Navolte si počet odklopných destiček, velikost panelu a libovolné téma. Odpad, stopy, fauna, flora...

Dendrofon s horní deskou - silueta/název/list/plod. Ve spodní části jsou umístěné jednotlivé druhy dřev a palička na hraní. 7 - 10 druhů dřeva.

Dendrofon/xylofon - hrací panel, jednotlivá polénka z tvrdého dřeva jsou odstupňovány tak aby každé vydávalo jiný tón.

Litofon - hrací panel, jednotlivé kameny ze znělce jsou odstupňovány tak aby každý vydával jiný tón.

Otočné kostky - 4x8 otočných kostek. Panel může kombinovat piškvorky, pexeso, skládačku, poznávačku a další.

Otáčečka - 3x4 otočné destičky a horní deska s názvem. Nakombinujte celou řadu témat od savců, hub, ptáků, rostlin až třeba po horniny.

Pexeso - 6x6 otočných políček pro hru pexeso. Témata libovolná, dětské vektorové obrázky, ručně malované obrázky ptáků, savců, ryb, rostlin atd.

Solární panel motanice - elektronický panel s tlačítky, zvukovou a světelnou stopou. Přiřazují se k sobě jednotlivé dvojice. Pokud zmáčkněte správnou kombinaci rozsvítí se tlačítko a ozve se pozitivní zvukový signál. Pokud špatně ozve se signál negativní. Panel je energeticky soběstačný se záložním stále nabíjeným zdrojem - funguje tedy i v noci.

Zvukový panel - elektronický panel s tlačítky, zvukovou a světelnou stopou. Po zmáčknutí tlačítka se ozve zvuk daného druhu zvířátka, ptáka, domácího zvířete či lesní zvěře. Na panel se dá rovněž umístit pohádka, příběh, či komentář v libovolné délce, v libovolném jazyku. Panel je energeticky soběstačný se záložním stále nabíjeným zdrojem - funguje tedy i v noci. Více na odkazu zvukové panely.

Pultík - klasický pultík s informacemi k danému tématu. Může obsahovat QR kódy s odkazy, obrázky, odklopné destičky případně jinou interakci.

Motanice - oblíbený prvek s provázkem spojuje jednotlivé druhy správných dvojic na dané téma. Výběr tématu je opět na Vás.

Fotostěna - vyfoťte se s průvodcem naučné stezky, vyfoťte se jako zvířátko atd. Představivosti se meze nekladou.

Posuvný panel - je tvořen posuvnými obrázky na dané téma. Umístěte zvířátko do správného patra stromu, zaveďte hajného do hájovny a či rybáře k vodě.

Kombinované panely - nakombinujte si interaktivní prvky. Prostor pro text a otočné krychle, destičky, hranoly... nejsou problém.

Kombinované panely - nakombinujte si interaktivní prvky. Prostor pro text a otočné krychle, destičky, hranoly... nejsou problém.

Otočné desky vodorovné - kombinace informační plochy s otočnými deskami ve vodorovné poloze.

Kombinované panely - nakombinujte si interaktivní prvky. Prostor pro text a otočné krychle, destičky, hranoly... nejsou problém.

Kombinované panely - nakombinujte si interaktivní prvky. Prostor pro text a otočné krychle, destičky, hranoly... nejsou problém.

Potravní labyrint - provazové bludiště představuje potravní labyrint. Jednotlivá pole se spojují provazem.

Jak jsi vysoký - klasické měřítko s živočichy, rostlinami...

Bludiště - interaktivní prvek s frézovaným, či tištěným bludištěm. Dovede mravence ke kukle? Potok do moře?

Lupa - poznání přírodnin pod lupou. Oblíbený prvek umožňuje zkoumat své okolí pod drobnohledem. Včetně tisku na záklopné destičce lupy.

Jak doskočíš sloupky - porovnání délky skoků jednotlivých zvířat, v kombinaci s jejich stopami, kresbami, ilustracemi a charakteristikou.

Kukátko - umožňuje soustředit pohled na výjimečný bod v krajině, v kombinaci s informacemi, fotografiemi atd.

Otočné desky velké - velké otočné desky umožňují poznávání jednotlivých témat v kombinaci s bohatým prostorem pro text.

Jak doskočíš metr - porovnání délky skoků jednotlivých zvířat, v kombinaci s jejich stopami, kresbami, ilustracemi a charakteristikou. Řešeno formou metru. Možno uzpůsobit rovněž jako pochozí kladinu.

Tabule - celá řada černých tabulí pro psaní křídou, bílých magnetických tabulí pro psaní fixou, zakomponované v informačních panelech, nebo závěsných panelech.

Specifické interaktivní prvky na přání zákazníků. Otočná kola, ukazatele, schovávačky atd. Nebojte se nám vyslovit svoje nápady a my je přetvoříme v realitu.

Hmyzí domek - hmyzí domky, hotely, čmeláčiště, úkryty pro ježky, plazy a další.